Ermal Meta solli Shqipërinë në Eurovizion; Ja detaji që i emocionoi të gjithë

Ermal Meta solli Shqipërinë në Eurovizion; Ja detaji që i emocionoi të gjithë

Ermal Meta dhe Fabrizo Moro përfaqsojnë Italinë në eventin muzikor më të rëndësishëm në Eyropë sic është Eurovizoni. Ermali djali Shqiptar nga Fieri na bëri të gjithve shumë krenar qëkur fitoi Sanremon dhe se bashku me kengetaren që përfaqëson Qipron, Eleni Fureira dhe sigurisht Eugent Bushpen bëjnë si asnjehërë më pare 3 shqiptar të ngjiten në skenën e Eurovizionit.

Loading...

Ermali performoi mbreme por detaji qe ndodhta nuk e keni parë të gjithë ka qënë edhe një frazë e kenges së tij në gjuhen shqipe ‘Nuk keni pasur asgje’ e cila u shfaq ne ekrani dhe me siguri i ka emocionuar të gjithë shqiptaret.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *