Besi duke prekur barkun e rrumbullakosur te Xhensiles ne muajin e 8 te shtatzanise/ foto

Besi duke prekur barkun e rrumbullakosur te Xhensiles ne muajin e 8 te shtatzanise/ foto

Besi dhe Xhensila janë njëri nga çiftet më të komentuara sidomos tashme  që shumë shpejt do të bëhen prindër. Xhensila ka qene e rezervuar te hedhja e fotove ne kete periudhe dhe ka preferuar qe te hedh me pak. Por mbremjen e djeshme ne eventin e mbajtur nuk mund te mungonte nje foto me bashkeshortin e saj Besin. Besi i ka vene doren te barku i rrumbullakosur dhe te dy jane shume te lumtur. Duket sikur ata mezi po e presin femijen e tyre te pare. Ne i urojme Xhensiles qe ta kaloj sa me lehte muajin e fundit te shtatzanise.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *