7 Modelet e KEPUCEVE që cdo femër moderne duhet të ketë në garderobë/ foto

7 Modelet e KEPUCEVE që cdo femër moderne duhet të ketë në garderobë/ foto

Nëse je një femër në karrierë me një axhendë super të ngjeshur, me siguri ia di rëndësinë këpucëve të mira. Në raste të tilla, cilësia sigurisht është kryesorja, por nuk mbetet pas edhe stili. Ndaj mes mijëra zgjedhjeve, ju sugjerojmë nëntë modelet e vetme të këpucëve që ju duhen në garderobën tuaj dhe që do t’jua lehtësojnë punën e veshjes në mëngjes.

1. Takat klasike të zeza

Asnjë këpucë tjetër nuk është e përjetshme sa ç’janë takat e zeza. Jo vetëm mund t’i përdorni në mbrëmje, por edhe gjatë përditshmërisë.

2. Takat ngjyrë nude

Loading...

Duhen patjetër në dollap! Pakkush e di, por takat ngjyrë nude mbajnë një sekret, ato japin iluzionin e këmbëve të gjata.

3. Këpucët e sheshta stil mashkullor

Ky model është frymëzuar nga këpucët e meshkujve. Por këmba juaj do t’ju duket tejet e sotifiskuar.

4. Sandale të larta

Me sandalet e larta jo vetëm që shkëlqeni në punë, por edhe për mbrëmjen me shoqërinë.

5. Të sheshta D’Orsay

Orë të gjata në zyrë? Atëherë mos u mendo më, këto të sheshta do t’ju nderojnë në zyrë.

6. Sandalet ortopedike

I adhurojmë të gjithë. Falë këtyre sandaleve mund të qëndrojmë gjithë ditën në këmbë, pa ndjerë lodhje dhe gjithmonë duke rritur disa cm gjatësi.

7. Çizmet

Mos bini viktimë e nënës natyrë. Mbani gjithmonë një palë çizme poshtë tavolinës së punës, nëse moti vendos të çmendet në minutë të fundit. Burimi/ iconstyle.al

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *