Xhensila poston foton me barkun e rrumbullakosur por Besi ka një ankesë/ foto

Xhensila poston foton me barkun e rrumbullakosur por Besi ka një ankesë/ foto

Xhensila dhe Besi mbremjen e sotme jane te ftuar ne nje event special. Xhensila eshte veshur me nje fustan jeshil te gjate deri te kembet qe i tregon barkun e rrumbullakosur. Ajo duket shume elegante dhe e kuruar ne imazhin e saj. Barku i rrumbullakosur dhe shtatzania i japin nje nur shume te vecante kengetares. Aq e bukur eshte bere dhe aq shume po e shijon setin fotografik sa e ka lene Besin 1 ore duke pritur. Eshte vete Besi qe i ka bere nje koment shume pikant Xhensiles ne Instagram sic shihet edhe ne foton e meposhtme.

Loading...

Xhensila eshte vonuar duke bere foto sepse ky fustan e meriton gjithe vemendjen e aparatit fotografik. Besit i duhet te presi edhe pse ka ankesa qe Xhensila eshte vonuar. Ajo eshte nje zonje qe duhet pritur gjithmone. 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *