Xhensila nuk i rezistoi dot, bën operacion plastik hunden në mënyrë të papritur/ foto

Xhensila nuk i rezistoi dot, bën operacion plastik hunden në mënyrë të papritur/ foto

Ajo na terheqe here pas here vemendjen me videot e saj provokuese ne instagram te cilat komentohen pa fund ne rrjet. Ajo eshte nje nga banoret e Big Brother aq shume e komentuar per jeten e saj brendsa dhe jashte tij. Kohet e fundit ajo u perfol per nje lidhje me nje biznesmen te njohur nga Durresi por qe ajo doli dhe sqaroi gjithcka si te pavertete. Fotot dhe momentet nga jeta e saj private por dhe nga mjediset e punes te saj ajo shpesh i ndan me ne.

Kete here Xhensila ka bere operacion hunden dhe e ka bere kete te ditur ne Instagramin e saj me nje foto ku hunda eshte e fashur. Ajo ka shkruar ”Cant Wait” qe ne shqip do te thote “Mezi po pres”. Ajo eshte duke pritur rezultatet e operacionit plastik qe mesa duket i duhet edhe 8 dite qe te heqi fashot.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *