Shfaqet për herë të parë me rroba banje Zaimina pas lindjes; Do të habiteni nga linjat e saj

Shfaqet për herë të parë me rroba banje Zaimina pas lindjes; Do të habiteni nga linjat e saj

Zaimina Vasjari eshte nje nga vajzat me te bukura te ekranit shqiptar e cila eshte shfaqur shume vite me pare.Pervec se ajo kendon kohet e fundit ka treguar qe eshte edhe nje modele shume e mire.Per momentin ajo ka bere nje pauze te vogel nga muzika  sepse ka patur impenjime te tjera. Pas lindjes se vajzes Zaimina shfaqet me rroba banje per here te pare dhe ne mund te themi qe na ka lene goje hapur. Si ka mundesi qe ne nje kohe shume te shkurter ajo te fitoj format e dikurshme trupore? Ne fakt duhet shume vullnet per ta arritur kete gje por sigurisht ka te beje edhe gjenetika.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *