Nuk do ta besoni dot se sa e shkurtër është këngetarja Shakira…(foto)

Nuk do ta besoni dot se sa e shkurtër është këngetarja Shakira…(foto)

Shakira, kengetarja e njohur me origjine kolumbiane eshte nje nga me te preferuarat e publikut ne mbare boten. Kenget e saj jane padyshim hite dhe me miliona klikime ne youtube. Format e saj trupore jane shume te adhurueshme nga femrat por gjatesia te le per te deshiruar. E kujt do tia merrte mendja se Shakira eshte vetem
157 cm e gjate? Bashkeshorti i saj Pique eshte 1.94 cm dhe kane plot 37 cm diference. Shume apo jo? E pra, mesa duket gjatesia nuk eshte ajo qe percakton suksesin. Dhe keshtu shprehja e famshme : ‘Floriri eshte i vogel, por mbart vlere te madhe’ ze vend.  

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *