Luana Vjollca dhe Bujar Qamili më shumë se një bashkëpunim muzikor; Ja e vërteta

Luana Vjollca dhe Bujar Qamili më shumë se një bashkëpunim muzikor; Ja e vërteta

Luana Vjollca vjen me lajme te reja persa i perket muzikes kete vere. Gjate emisionit ‘Shiko kush luan’ u vu re nje dashamiresi e Luanes me nje nga te ftuarit. Behet fjale per Bujar Qamilin, bilbilin e kengeve qytetare shkodrane. Por kujt do i shkonte mendja qe do kishte bashkepunime mes te dyve. Ka qene vete Bujar Qamili i cili e ka pranuar kete gje. Po po,bashkepunime, sepse vera do sjelle tre projekte te reja te cilat Luana ka marre persiper ti realizoje vete. Nuk na mbetet gje tjeter vecse te presim te degjojme keto duete muzikore ku dyshja duket se do te eksperimetoj goxha.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *