9 VIPAT shqiptar që i kanë nuset yje, kush është më e mira?!/ foto

9 VIPAT shqiptar që i kanë nuset yje, kush është më e mira?!/ foto

Ka shume personazhe publik shqiptar qe jane ne cift me njeri tjetrin por ka edhe nga ata te cilet njeri nga partneret eshte i famshem dhe tjetri jo. Sot ne stafi i metropol24.al do te prekim disa prej te dyja llojet e ketyre cifteve nga te cilat nuset perkatese jane vertet shume te bukura.Jo se meshkujt nuk jane porrr dominant jane femrat dhe disa prej tyre e pranojne publikisht dhe pa asnje problem..Disa prej atyre qe e pranojne jane Sinan Hoxha ,Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi ne fakt mos tu ngelet hatri po nuset e tyre jane me te bukura se ata(haha).

Se bejme shaka edhe ata jane shume te mire dhe shume te realizuar ne jeten e tyre. Ne i urojme nje lidhje sa me te gjate dhe te bukur te gjitheve

1. Ermal Mamaqi

Loading...

2. Sinan Hoxha

3. Bes Kallaku 

4. Robert Berisha

5. Alban Skenderaj

6. Getoar Selimi

7. Elgit Doda

8. Orinda Huta

9. Gjiko

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *