Ja kush janë 9 personazhet e veshur më KEQ mbrëmë ne Met Gala…(foto)

Ja kush janë 9 personazhet e veshur më KEQ mbrëmë ne Met Gala…(foto)

Veshjet me te mira ne Met Gala 2018 u identifikuan menjehere mbreme dhe sigurisht emrat nuk zhgenjyen aspak. Por ishin edhe disa veshje shume te keqija dhe qe nuk i pershtateshin fare eventit. Veshje qe ndoshta askush nuk do i vishte ne asnje vend. Por duke qene se ky event i le shume vend fantazise mund te themi qe shume nga stilistet e kane pa limit. Ja kush ishin personazhet te veshur me keq te nates se mbremshme. Ju si mendoni mund te kishin veshur dicka me te bukur edhe me te pershtatshme se kaq? Hidhini nje sy fotove nderkohe.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *