Ja kush janë 5 fustanet me të bukura që u veshën mbrëmë në Met Gala

Ja kush janë 5 fustanet me të bukura që u veshën mbrëmë në Met Gala

Eventi Met Gala eshte nje mbremje qe mbledh te gjithe yjet e hollivoodit. Cdo vit veshja duhet te kete nje tematike te caktuar dhe kete vit eventi i ishte kushtuar fesë. Te gjitha te ardhurat e mbledhura do te shkojne per bamiresi. Cmimet e tavolinave dhe e biletave jane marramendese shprehet Metropol24. Jo cdo kush ka mundesi te shkoj dhe te shijoj kete mbremje. Aktorë, këngëtarë, modele e shumë personazhe të njohur parakaluan në tapetin e kuq, në muzeun e New Yorkut, aty për çdo vit mbahet mbrëmja gala. Por cilat veshje ishin me te bukurat ne evenntin e mbremshem? Kuroren e mban Rihanna me nje veshje fanstastike. Me poshte keni fotot me 5 personazhet e veshur me bukur.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *