E mbani mend Kreshnik Spahiun?! Ai shfaqet totalisht i tranformuar / foto

E mbani mend Kreshnik Spahiun?! Ai shfaqet totalisht i tranformuar / foto

Nese une do tju permend emrin e Kreshnik Spahiut, themeluesit te Aleancës Kuq e Zi me siguri ju do tju vij ne mendje imazhi i nje burri me kacurrela, te thinjura aty – ketu, me syze dhe diku tek te 40-at. Apo nuk eshte keshtu?! Po nese ju them qe ta zhdukni kete imazh nga mendja njehere e mire pasi nuk keni per tu besuar syve se si duket ai tani.

Loading...

Kreshniku  ka vendosur te ler mjeker, te shkurtoje floket , te nderroje garderoben (te bej edhe pak botoks!) dhe walaaa te behet nje njeri tjeter. Na lind natyrshem pyetja: ‘Kush je ti dhe cfare i ke bere Kreshnik Spahiut?’. Si ju duket ju ky ndryshim?

Ja dhe Kreshniku i ri:

Prit pak: Cfarëëëë?!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *