Shikoni sa i janë fryrë BUZET Adelina Tahirit në muajin e 7 të shtatzanisë/ FOTO

Shikoni sa i janë fryrë BUZET Adelina Tahirit në muajin e 7 të shtatzanisë/ FOTO

Adellina Tahiri eshte ne muajin e 7 te shtatzanise dhe ajo eshte nuk ka dite qe nuk ben postime ne rrjetin e saj instagram duke na surprizuar here pas here me postimet e saj. Barku i saj eshte rritur dita dites dhe ajo ka marr nje nur shume te bukur shtatzanie. Ashtu si Xhensila edhe te Adelina kemi vene re nje ndryshim ne pamjen e saj. Buzet e saj jane fryre shume kjo si nje gje normale gjate shtatzanise. Adelina Tahiri njihet per buzet e trasha por i jane fryre edhe me shume keto ditet e fundit.

Ne postimin e fundit te Adelines ajo qe bie ne sy jane buzet e saj sic mund ta shihni edhe ju. Ajo eshte ne qender te vemendjes dhe ajo po e shfrytezon ne maksimum kete gje.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *