Xhensila tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur në muajin e 8 të shtatzanisë/ foto

Xhensila tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur në muajin e 8 të shtatzanisë/ foto

Bukuroshja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku kane qene kryefjala e portaleve keto kohe e fundit. Shtatzania e saj e ka bere ate shume te perfolur dhe ka ngjallur kuriozitet te fansat e saj. Por ajo si natyre e rezervuar qe eshte shume pak material ka hedhur ne rrjetet sociale. Dhe cdo foto qe ajo ben ne keto momente behet menjehere lajm. Shume femra shtatzanine e kane te veshtire por Xhensila aspak. Ajo eshte shume ne forme dhe teper sportive.

Loading...

Duket se po e shijon pafund kete moment ku syte jane te gjithe tek ajo. Me poshte keni disa foto te shkeputura nga nje video ku bukuroshja duket se eshte shume e lumtur.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *