Lori Hoxha tregon kremin e preferuar për fytyrën; Nuk do ta besoni sa kushton…

Lori Hoxha tregon kremin e preferuar për fytyrën; Nuk do ta besoni sa kushton…

Kur vjen puna per te marre keshilla bukurie apo sugjerime produktesh te ndryshme per fytyren apo floket, po te ti thote Lori Hoxha mos i vini ne dyshim qe ja vlejne! Nese do na pyesni pse duhet ti besojme Lorit ne ju themi vetem sepse Lori ka aq shume mundesi per te pare dhe marre ate qe eshte me e mira sesa shumica prej nesh. Nese akoma jeni skeptike per cmimet e kripura te produkteve mos u shqetesoni.

ë

Loading...

Lori dje ne instagramin e saj ka hapur nje loje me pyetje pergjigje me fansat e saj dhe dikush e ka pyetur se cili eshte kremi hidratues dhe me kremi me SPF i preferuari i saj dhe ajo per fatin tone te mira na ka treguar dy te preferuarit e saj, qe serish per fatin tone te mira kane cmime shume te perballueshme si 50 apo 32 $.

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *