Alketa Vejsiu dhe Jona Spahiu bëjnë “XING” më të njëjtin fustan, ja kujt i rri më bukur/ foto

Alketa Vejsiu dhe Jona Spahiu bëjnë “XING” më të njëjtin fustan, ja kujt i rri më bukur/ foto

Ndodh shpesh qe vajzat e ekranit bejne “XING” me njera tjetren me veshjet e tyre ne daljet neper emisione te ndryshme ose ne jeten e perditshme. Moda dhe stili qe ato ndjekin mund te qelloje te jete i njejte ose shijet e stilisteve qe i keshillojne mund te jene te njejta. Kete here dy nga personazhet qe kane bere “xing” me njeri tjetren jane Alketa Vejsiu dhe Jona Spahiu. Te dyja kane veshur te njejtin fustan te zi shume te bukur dhe qe te dyja shkelqejne.

Loading...

Alketa e ka veshur ne “Danceing with the stars” ndersa Jona duket ne skene duke kenduar ne emisionin e MArina Vjollces “C’e la vie”. Po ju cfare mendimi keni kujt i shkon me shume fustani i zi?!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *