Albi Nako dhe balerina e tij kapen serish “MAT”, ja si u zbulua lidhja e tyre/ foto

Albi Nako dhe balerina e tij kapen serish “MAT”, ja si u zbulua lidhja e tyre/ foto

Shume shpejt jane hapur fjalet per nje lidhje ndermjet Albi Nakos dhe nje prej balerinave te tij ne “Albi Nako dance“. Vetem pak dite me pare ata jane fotografuar ne Paris ku kane bere edhe foto ne te njejtin vend. Kjo nxiti nje tymnaje mediatike ku portalet kane folur per disa dite. Kur u prit qe Albi te zyrtarizonte lidhjen e tyre ai i ka mohuar kategorikisht. Vetem diten e djeshme ata jane kapur serisht “MAT“ ku secili prej tyre ka postuar ne instagram nga i njejti qytet ne ne Lucerne te Zvicres. A eshte kjo nje rastesi ?! Sigurisht qe jo.

Loading...

Albi njihet per natyren e tij ngacmuese dhe duke qene se cdo gje qe ben ne jeten private perben lajm ai ka ngacmuar serisht opinionin. A jane ata te lidhur? Kete gje nuk e konfirmojme dot por Albi po do te ngacmoje dike qe ne e njohim mire kush eshte.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *