Adelina Tahiri tregon barkun e fryre dhe milioneri i mban duart te barku i saj/ foto

Adelina Tahiri tregon barkun e fryre dhe milioneri i mban duart te barku i saj/ foto

Adelina eshte ne nje pritje te embel ne muajin e 6 te shtatzanise dhe eshte duke e shijua rne maksimum kete periudhe fal edhe mbeshtetjes dhe kujdesit qe i burri i saj eshte duke i kushtuar. Ai eshte gjithmone aty per ti dhene force, kurajo por edhe shume dashuri dhe dhurata. E kemi pare shpesh ne postimet e Adelines qe ai nuk le moment pa i bere nje dhurate te shtrenjte asaj. Duket qe Adelina eshte duke perjetuar nje mardhenie speciale dhe shume te lumtur perkrahe bashkeshortit te saj edhe pse kane nje diference moshe prej 25 vitesh.

Sot ajo ka postuar nje foto te adhurueshme ku ai eshte duke i prekur barkun dhe ajo eshte e veshur me nje kemishe te zeze te gjate. Sa te adhurueshme qe jane. Perkrah fotos ajo shkruan: “Duke ardhur…65%”, shkruan Adelina dhe një emoji zemër.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *