Ja ku vendosi Adelina Tahiri të lind fëmijën e saj të parë….(foto)

Ja ku vendosi Adelina Tahiri të lind fëmijën e saj të parë….(foto)

Shtatzania e kengetares Adelina Tahiri ka qene lajmi me i bujshem i ketij viti. Lidhja gjithashtu me te dashurin e saj me diference te madhe ne moshe dhe qe jeton ne Amerike pati shume ndikim tek audienca. Adelina eshte ne muajin e saj te fundit te shtatzanise dhe udhetimet nuk i lejohen shume por ajo ka vendosur qe diten e djeshme te udhetoj duke ndare foto edhe me fansat e saj. Ajo ka vendosur qe ta lind femijen e saj te pare aty ku bashkeshorti i saj jeton,ne Amerike. Ne i urojme Adelines nje lindje te qete dhe ardhjen e femijes ne jete shendosh e mire.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *