Arilena Ara përlot publikun me dedikimin prekës kushtuar për babait të ndjerë

Arilena Ara përlot publikun me dedikimin prekës kushtuar për babait të ndjerë

Këngetarja Arilena Ara na ka treguar në cdo dalje të saj publike që babai I saj ka qënë pika e dobët dhe dashuria e saj më e madhe, por që fatkeqsisht ka ndërruar jetë para disa vitesh. E pikërisht sot në ditëlindjen e tij ajo postoi një video te vjetër që nga koha ku ajo ishte pjesëmarrse në spektaklin ‘Gjeniu I vogël’ ku shfaqet babai I saj që mesa duket e shoqëronte kudo që ajo ishte.

Loading...

“Edhe njëherë të më përqafojë babi. Gëzuar ditëlindjen në parajsë” ka shkruar Arilena në postimin e saj dedikuar babait të ndjerë.

Edhe njehere t’me perqafoje, babi.. Gezuar ditelindjen ne parajse!

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Edhe njehere t’me perqafoje, babi.. Gezuar ditelindjen ne parajse!

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *