Lindin dyshimet për atësinë; Ngjashmëria e Stormi-t me truprojën e Kylie-t është e frikshme

Lindin dyshimet për atësinë; Ngjashmëria e Stormi-t me truprojën e Kylie-t është e frikshme

Rjeti online ka dale ne deklarata dhe komente nga me te ndryshmet per ngjashmerine qe vajza 3 muajshe e Kylie Jenner ka me truprojen e saj Tim Chung. Ata kane marre edhe fot te vogelushes dhe Tim duke i krahasuar dhe duhet thene qe ngjashmeria eshte shume e madhe.

Loading...

Ashtu si të gjithë ne e dime babai i Stormit është partneri aktual i Kylie Jenner, Travis Scott të cilët për momentin janë duke festuar 3-mujorin e vogëlushes në bregdet. Pavarësisht të gjitha pretendimeve tiparet mund të kenë ngjashmëri por është ngjyra e Stormit ajo që bën diferencën sepse i ngjan babait të saj të vërtetë Travis Scott.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *