Nuk do ta besoni sa ka kushtuar kostumi jeshil i Tunës në ditëlindjen e Tianit / foto

Nuk do ta besoni sa ka kushtuar kostumi jeshil i Tunës në ditëlindjen e Tianit / foto

Tuna u rishfaq se bashku me djalin dhe bashkeshortin ne 1 vjetorin e djalit te tyre. Ajo si gjithmonenuk zhgenjeu me pamjen e saj dhe u shfaq e mrekullueshme ne nje kostum jeshil.

Po sa ka kushtuar kostumi i Tunës?

Loading...

Jumpsuit-i nuk është as më pak e as më shumë veçse 60 euro. Një veshje nga Fashionnova, nga seti ‘Tropical Set – Green’ është pjesë e koleksionit të fundit të pranverë – verë 2018.

Tuna ka ditur ta përshtatë veshjen me natyrën e festës, por edhe i ka shtuar asaj detaje të tjera për ta kompletuar, si flokët me stil të ri e look-un natyral.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *