Klea Huta është shtatzanë?! Pas 1 viti lidhje Klea dhe Elgiti japin lajmin/ foto

Klea Huta është shtatzanë?! Pas 1 viti lidhje Klea dhe Elgiti japin lajmin/ foto

Klea Huta dhe Elgit Doda jane ne nje lidhje te njohur publikisht qe prej nje viti. Ata jane nje nga ciftet me te dashur te showbizit shqiptar, kjo duket edhe ne fotot qe ata postojne se bashku qe jane kaq te pelqyera nga te gjithe. Fansat jane gjithmone ne ndjekje te tyre dhe mezi i presin fotot e tyre. Sot ata te dy kane postuar nje foto se bashku por ajo qe beri cudi ishte ajo qe shkruan Elgiti ne foton e tij : “Në pritje të…”. Te gjitha aluduan se Klea eshte shtatzane. Kjo nuk eshte e konfirmuar dhe nuk ka asgje te vertete deri tani.

Presim ne ditet ne vijim nese do te kete ndonje konfirmim. Sipas burimeve te metropol24.al ata jane ne pergatitije te nje dueti se bashku. Kjo duhet te jete edhe nenkuptimi i tekstit.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *