3 Muaj pas lindjes ZAIMINA vesh fustanin e tejdukshem dhe tregon linjat/ foto

3 Muaj pas lindjes ZAIMINA vesh fustanin e tejdukshem dhe tregon linjat/ foto

Vetëm pak kohë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Khloe. Por duket se Zaimina e ka marrë veten shumë shpejt nga çfarë pritej. Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet më  seksi dhe elegante se kurrë. Zaimina i ka risjellë shpejt format e saj trupore dhe një fakt i tillë duket mjaft qartë. Zaimina i tregoi te gjitha. Ky fustan i tregoi te gjitha astet e saj trupore te mrekullueshme. Ajo qe ne pyesim eshte si u kthye kaq shpejt ne forme Zaimina?

Loading...

Ajo i ka linjat te lindura dhe ndoshta edhe gjate shtatzanise eshte kujdesur per format e saj trupore.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *