Shfaqet Jona Spahiu pas lajmit të shtatzanisë;Ja si duket ajo…(foto)

Shfaqet Jona Spahiu pas lajmit të shtatzanisë;Ja si duket ajo…(foto)

Jona Spahiu eshte nje nga vajzat me te bukura te showbizit. Ajo na ka bere per vete me natyren e saj shume te qeshur dhe sigurisht me prezantimin e saj ndryshe. Ditet e fundit perflitet per shtatzanine e bukuroshes dhe ajo shfaqet per here te pare pas lajmit te bujeshem shkruan Metropol24.  Ajo ka postuar nje video ne instastory ku duket goxha e mbushur ne fytyre por shume e bukur. Jona eshte ne muajin e saj te shtatzanise dhe ne i urojme nje shtatzani sa me te bukur dhe nje lindje sa me te lehte te femijes se pare. Mezi presim prej saj konfirmimin e shtatzanise dhe fotot me barkun e rrumbullakosur.

Loading...

Ajo eshte e mrekullueshme dhe lajmi i shtatzanise erdhi i papritur per te gjithe.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *