Lori Hoxha sapo cmëndi rrjetin me këto foto në plazh

Lori Hoxha sapo cmëndi rrjetin me këto foto në plazh

Lori Hoxha eshte nje nga vajzat me te perfolura te showbizit. Bukuroshja eshte duke pushuar ne Maldives. Sot ajo ka publikuar disa foto bombastike nga plazhi ku tregon format e saj te mrekullueshme trupore. Rrobat e banjes ngjyre nude e tregojne shume sexy. Duket qe Lori ka bere shume palester sepse eshte shume e tonifikuar dhe me muskuj shkruan Metropol24. Lori e ka nisur goxha heret sezonin dhe ka bere shume mire ne fakt sepse keto dite te nxehta nuk kalohen ne asnje vend tjeter vecse ne plazh. Me poshte keni fotot per te cilat ju folem pak me siper.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *