Lori Hoxha ekspozon trupin me rroba banje por paska ”strija” në lëkurë si cdo femër/ foto

Lori Hoxha ekspozon trupin me rroba banje por paska ”strija” në lëkurë si cdo femër/ foto

Lori Hoxha eshte nje nga personazhet qe komentohet per jeten e saj te shtrenjte duke qene se eshte edhe trashegimtarja e ”Top Medias” nje nga televizioneve me te shikuar ne Shqiperi. Sot ajo publikoi nje foto duke bere pushimet e saj ne nje vend te nxehte dhe te gjithe u cmenden pas kostumit te banjes qe ajo kishte veshur. Ne pamje te pare ajo dukej perfekte por ne kemi vene re nje detaj te vogel. Edhe pse Lori kujdeset pafund per trupin e saj ajo nuk i ka shpetuar nje defekti te vogel qe jane “strijat“ ne lekure.

Sic duken e edhe ne fotot e meposhtme. Megjithate duhet thene se ajo duket perfekte dhe ne nje forme shume te mire fizike pavarsisht ketij “defekti“ te vogel ne trupin e saj.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *