Ronela Hajati publikon foto pa pikë makeupi; Ja si duket…

Ronela Hajati publikon foto pa pikë makeupi; Ja si duket…

Ronela Hajati eshte nje nga kengetaret me te perfolura ne rrjetet sociale. Shume nga kenget e Roneles jne kthyer ne hite. Por karakteri i saj i drejtperdrejte i ka bere fansat qe ta duan akoma me shume.  Diten e sotme ajo ka publikuar nje foto pa pike makeupi ne fytyre dhe duket tamam si nje beb shkruan Metropol24. E bukur dhe e fresket mund te themi qe Ronela eshte nje bukuri natyrale dhe ashtu si edhe ajo ka thene ne fytyren e saj nuk ka asnje nderhyrje. Per kete Ronela meriton nje bravo sepse eshte nga te paktat kengetare qe eshte teresisht natyrale.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *