Nuk do ta besoni sa kushton parfumi i ri i Kim Kardashian

Nuk do ta besoni sa kushton parfumi i ri i Kim Kardashian

Kim Kardashian e ka hedhur në treg linjën e saj të parfumeve për femra.BAE, BFF dhe Ride or Die, dhe me i fundit KKWFRAGRANCE quhen 4 prej tyre. Nese nuk keni degjuar per te 3 te paret me siguri parfumi i cili rri brenda nje shisheje me format e trupit te Kim keni degjuar.

Loading...

Ajo krijoi nje shishe sipas trupit te saj dhe reklama per kete parfum ishte globale.Por a e dini se sa kushton një parfum i tillë?

Paketimi prej 100 mililitrash i secilit prej tyre kushton 60 dollarë dhe mund të porositet edhe përmes web-faqes së bukuroshes dhe ka dale ne shitje vetem diten e sotme.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *