Ja si dukej Almeda Abazi bionde; Nuk do e njihni…(foto)

Ja si dukej Almeda Abazi bionde; Nuk do e njihni…(foto)

Almeda Abazi, ish misi shqiptar tani eshte kthyer ne vemendjen e showbizit shqiptar. Bukuroshja shqiptare eshte prezantuesja aktuale e Dancing with the stars. Ajo diten e sotme ka publikuar nje video kur ka qene bionde duke na suprizuar te gjitheve shkruan Metropol24 . Ngjyra e e erret e flokeve te saj ka qene zevenedesuar nga nje ngjyre disi me e celet duke iu perafruar biondes. Tiparet e saj te errta ngjanin shume bukur me floket brune por me floket e celta ajo duket edhe me e embel. Me poshte keni fotot e Almedes bionde dhe brune. Komemtoni se si  ju pelqen me shume?  

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *