Alketa Vejsiut mbrëmë i ndodhi një INCIDENT që askush nuk e vuri re…

Alketa Vejsiut mbrëmë i ndodhi një INCIDENT që askush nuk e vuri re…

Mbrëmjen e kaluar ishte puntata e radhës e emisionit me fëmijë ‘Në kurthin e Piter Pan’.  Përveç fëmijëve dhe të ftuarve, vëmendjen e publikut e tërheq gjithmonë edhe veshja e moderatores Alketa Vejsiu. Por nje incident i ka ndodhur dje moderatores qe kishte te bente me kepucet e saj. Para se të fillonte emisioni më humbën këpucët. Dikush mi mori, por fatmirësisht ishte Valbona Selimllari që më erdhi në ndihmë. Bona kishte marrë me vete dy palë këpucë dhe si zemërmirë që është mi dha një palë mua”- tregoi ajo. Keto jane gjera qe ndodhin ne nje emision e sidomos kur eshte LIVE.

Loading...Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *