Vetëm 3 muaj pas lindjes; Ja si është transformuar Zajmina Vasjari / foto

Vetëm 3 muaj pas lindjes; Ja si është transformuar Zajmina Vasjari / foto

Zaimina Vasjari është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Këngëtarja është duke shijuar ne maksimum ndjesinë e të qenurit nënë. ka vetem 3 muaj qe ka lindur vajzen e saj Khloe por kaq ka mjaftuar qe Zajmina te rikthehet ne super forme.Ajo ka postuar ne rrjetet e saj sociale disa foto ku duket e veshur me nje fustan te gjate ngjyre gri i cili i nxjerr ne pah kembet e gjata dhe i ekspozon gjoksin dhe ne mund e themi me plot gojes qe ajo duket e mahnitshme.Të gjithë do e kishin zili fizikun e këngëtares e cila edhe gjatë pritjes së ëmbël u komentua gjatë për pamjen e saj.

Loading...


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *