Valbona Selimllari tregon ndërhyrjen e vetme që ka bërë në pamjen e saj/ FOTO

Valbona Selimllari tregon ndërhyrjen e vetme që ka bërë në pamjen e saj/ FOTO

Valbona Selimllari eshte ikona e bukurise shqiptare dhe ka mbetur e tille qe nga viti 1992 kur u shpqll Miss Shqiperia ne nje moment shume te veshtire per Shqiperine. Shume vite kane kaluar po ajo eshte po kaq e fresket dhe pse tani eshte nene e 3 femijeve te mrekulllueshem. Ajo sfidon pa frike te gjitha 20 vjecaret e sotme.

Sot ajo ishte e ftuar nga Alketa Vejsiu ne emisionin ”Ne kurthin e Piter Pan” ku ju pergjigj shume pyetjeve te sinqetrta te femijeve. Ajo nuk eshte perfolur asnjehere per nderhyrje ne pamjen e saj per ndonje nderhyrje kirurgjikale. Por ajo sot zbuloi se ka bere nje nderhyrje ne pamjen e saj qe jane dhembet.

Loading...

Nje nga femijet e ka pyetur ate si ka mundesi qe dhembet e saj jane aq te bardhe dhe aq te bukur dhe Valbona tregoi sekretin e saj: “Unë kam ndërhyrë tek dhëmbët e mija. I kam bërë, por jam munduar që të jenë sa më pranë dhëmbëve të mi origjinal. Gjithashtu e rëndësishme është që edhe t’i mirëmbash dhëmbët që të jenë të bukur”, u shperh Valbona.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *