Valbona Selimllari flet për herë të parë për femijet dhe bashkëshortin e saj; Ja cfarë tha…

Valbona Selimllari flet për herë të parë për femijet dhe bashkëshortin e saj; Ja cfarë tha…

Valbona Seimllari ka qene e ftuar sot ne emisionin ‘Ne kurthin e Piter Pan’ drejtuar nga Alketa Vejsiu qe transmetohet cdo te hene ne Tv Klan. Emisioni ka per qellim qe me ane te pyetjeve te femijeve te vene ne siklet personazhet e ftuar e keshtu ka ndodhur edhe me te bukuren Valbona.Ne dime shume pak per jeten e saj private dhe vetem kohet e fundit ne morem vesh qe ajo eshte nene e 3 femijeve.

Loading...

Nje nga femijet e ka pyetur ate se cfare i thone femijet kur e shohin te televizion dhe Valbona i eshte pergjigjur me shume ciltersi: ‘Djali i madh edhe me kritikon ndonjehere por kur ai me thote se i pelqeva shume mua me shkrihet zemra, ndersa djali i dyte me perqafon. Vajza Vivien e vogel me thote shume gjera te bukura, se sa e bukur jam, sa shume kenaqet kur me sheh ne televizion. Ajo me thote shume gjera te bukura’-perfundoi Valbona.

E ndersa per bashkeshortin e saj ajo ka folur per here te pare duke thene se femijet ndonjehere me thone qe jam kurnace dhe se babi i llaston me shume, e i ben dhurata e ata ndonjehere duan me shume babi  se mamin.

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *