Roza Lati & Andrra Destani bëjnë ‘xing’ me të njëjtin fustan; Ja kush duket më bukur

Roza Lati & Andrra Destani bëjnë ‘xing’ me të njëjtin fustan; Ja kush duket më bukur

Nuk është hera e parë dhe as e fundit që vajzat e showbizzit ‘përplasen’ me të njëjtën veshje. Dhe sa herë kjo ndodh, lajmet me ‘xing’ qarkullojnë gjithandej. Shpeshherë e rastësishme, por edhe në rastet kur nuk është e tillë, interesi është po njëlloj, aq sa pyetja “kujt i rri më bukur” vjen natyrshëm nga të gjithë. Kete here ato qe kane bere ‘Xing’ me te njejtin fustan kane qene moderatorja Roza Lati dhe modelja apo sic e njohim ne bashkeshortja e Sinan Hoxhes, Andrra destani.

Loading...

Njera e veshur per emision dhe tjetra me pushime vajzave duket se syte i kane shkuar tek i njejti fustan. Duhet thene se te dyjave fustani i rri shume bukur!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *