Pak para lindjes Xhensila shfaqet duke dalë shëtitje me vjehrrën dhe kunatën / foto

Pak para lindjes Xhensila shfaqet duke dalë shëtitje me vjehrrën dhe kunatën /  foto

Xhensila Myrtezai kengetarja e embel dhe shume dashuri per publikun gjithmonë ka treguar se ka një raport mjaft të mirë me familjen e bashkëshortiti të saj, Bes Kallakut. Ajo ndan gjithmonë kohë me motrën e Besit dhe duket se pika e dobët është mbesa e vogël e aktorit.

Loading...

Vajzat e familjes se Besit kane zgjedhur qe te dalin nje shetitje ne natyre kete dite te hene per te marre pak ajer te paster dhe nisur ashtu si duhet javen.Këngëtarja duket në formë mjaft të mirë dhe e veshur me shumë stil. Atlete të rehatshme dhe një fustan i gjerë enkas për femrat në pritje të ëmbël. Këto pamje që ndanë në rrjetet sociale reflektojnë shumë dashuri.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *