Oriola Marashi vishet nuse dhe duket si një perëndeshë bukurie…(foto)

Oriola Marashi vishet nuse dhe duket si një perëndeshë bukurie…(foto)

Anëtarja e OTR gjithmonë ka befasuar me publikimet e saj provokuese.  Nëse është dikush që komentohet gjerësisht për nxjerrjen e të pasmeve apo gjoksin bombastik kohët e fundit ajo është Oriola Marashi.  Por në një nga setet më të fundit fotografike që ka realizuar ajo ka pozuar e veshur si nuse dhe nuk mund të ishte më e bukur se kaq. Oriola është shfaqur sensuale dhe e hijshme si rrallë herë. Oriola di te jete e bukur si me te brendshme ashtu edhe e veshur serioze. Mezi presim disa foto te tjera te bukuroshes sepse eshte nje motivim per femrat. /Gazeta Express/ 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *