Maska me QESE PLASTIKE për fytyrën qe po cmend femrat në internet

Maska me QESE PLASTIKE për fytyrën qe po cmend femrat në internet

Mikesha sot do ju tregoje nje teknike qe i ben maskat super efektive me QESE PLASTIKE. Kjo recete eshte duke cmendur internetin sepse rrit efektin e perberesve dhe te maskave qe pregatiten ne kushte shtepie ne pergjithesi.

Loading...

Kete teknike mund ta perdorni me cdo lloj maske hidratuese per lekuren dhe une do ju prezantoj nje prej tyre.
Perberesit:
-gjysmë banane
-1 luge mjalte
-1 qese plastike


Pergatitja: Merrni nje gjysem banane te pjekur dhe shtypeni mire derisa te jete ne forme pureje. Perzjeni mjaltin me te derisa te formohet nje mase homogjene. Pasi te vendosni masken ne lekure vendsoni qesen plasitke siper saj. Ne videon me siper ju tregohet qarte te gjitha hapat qe duhet te ndiqni per te ralizuar kete recete.Share qe ta ruani gjithmone mikesha.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *