Eli Fara: Ja si reagoj kur më ngacmojnë shokët e vajzës time…

Eli Fara: Ja si reagoj kur më ngacmojnë shokët e vajzës time…

Zeri i Eli Fares na ka shoqeruar per shume vite dhe na ka bere te kercejme nen ritmet e muzikes se saj. Eli eshte nje nga kengetaret me te bukura ne shqiperi dhe per kete nuk kemi me dyshime. Por bukuria qe ajo ka e ka bere ate te ndjehet e ngacmuar nga shume meshkuj shkruan Metropol24. Sigurisht qe me e sikletshme eshte kur e ngacmojne shoket e vajzes. “Kur me ngacmojne shoket e Marines une bej sikur nuk kuptoj,sikur nuk marr vesh nga keto gjera” u shpreh Eli ne emisioninin Xing me Ermalin. E pyetur nese eshte apo jo ne nje marrdhenie ajo eshte pergjigjur qe nuk ve askend para vajzes.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *