Besi i tregoi të gjitha: Ja kur do ta sjellë në jetë vajzën Xhensila/ FOTO

Besi i tregoi të gjitha: Ja kur do ta sjellë në jetë vajzën Xhensila/ FOTO

Rudina Magjistari diten e sotme kishte te ftuar ne emisionin e saj te pasdites Bes Kallakun dhe Ijen e Besit. Besi i beri nje surprize Ijes me ardhjen e tij ne emision sepse Ija ishte e ftuara speciale e Rudines. Gjate emisionit ata kane folur per mardhenien e forte qe kane me njeri tjetrin dhe kane treguar emocionet dhe lumturine qe kane perjetuar kur moren vesh qe Xhensila ishte shtatzane. Ija tregoi se cifti po e mbante te fshehte lajmin por sapo e ka marr vesh eshte lumturuar pa mase sepse mezi e kishte pritur.

Gjate Bisedes me Rudinen Besi tregoi edhe kohen kur do te vinte ne jete vajza e tyre: “Edhe dy muaj kanë mbetur, nga fundi qershorit ose fillimi korrikut lind vajza. Ende nuk e ndjej veten baba, tani e ndjen më shumë Xhensila sepse asaj i lëviz, kur afrohem unë pushon”- tha ai.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *