Alketa Vejsiu sërisht me PARUKE, ja si duket në spektaklin e mbrëmjes së sotme/ FOTO

Alketa Vejsiu sërisht me PARUKE, ja si duket në spektaklin e mbrëmjes së sotme/ FOTO

Sot do te ndiqni ne TV Klan emisionin e per javshem “ Ne kurthin e Piter Pan“ me Alketa Vejsiun. Ajo cka bie ne sy eshte pamja e Alketes ne kete puntate qe eshte i njejte me heren e meparshme me floket e prere shkurt deri te supat. Por ne jeten e saj reale duket qarte se floket e saj jane me te gjate sesa i shohim ne keto dy puntatat e fundit te emisionit. Kjo na ben te besojme se Alketa ka vendosur paruke edhe kete here. Duket qe ajo e pelqen shume kete model flokesh por eshte e pavendosur per ti prere njehere e mire floket e saj.

Loading...

Ajo eshte gjithmone e bukur dhe duhet thene se floket ne kete model te ri i shkojne shume. Ne puntaten e kaluar floket i kishte me pak onde ndersa kete here te shtrira. Shume e bukur Alketa.

Foto e Alketes ne emisionet e meparshme
Foto e Alketes ne jeten e perditshme
Foto e Alketes ne emisionin e sotem

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *