Shikoni sa është shëndoshur Adelina Tahiri në muajin e 6 të shtatzanisë/ FOTO

Shikoni sa është shëndoshur Adelina Tahiri në muajin e 6 të shtatzanisë/ FOTO

Adelina Tahiri njihet ndrysh edhe si këngëtarja ‘luxory’ apo e pasur. Pavarësisht se në muzikë nuk pati shumë sukses apo përfitime, ajo ishte dhe mbetet një ndër këngëtaret më të pasura, gjë që vërehet dhe nga luksi që ka në jetën e saj. Këtë herë ajo ka publikuar një fotografi e veshur me markat më të njohura në botë, transmeton Indeksonline. Detaji më i këndshëm i fotografisë padyshim e është barku i fryrë. Ajo eshte ne muajt e fundit te shtatzanise dhe keto muaj kane kaluar shume shpejt. Jeta e saj ka ndryshuar rrenjesisht ne vetem pak kohe.

Loading...

Ajo u martua me nje biznesmen 50 vjecar dhe vetem pak kohe me pas ajo ngeli shtatzane. I urojme qe keto pak kohe qe kane ngelur ti kaloje sa me mire. 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *