Shikoni sa është rritur vajza e Zaimina Vasjarit, Khloe del shëtitje buzë detit/ foto

Shikoni sa është rritur vajza e Zaimina Vasjarit, Khloe del shëtitje buzë detit/ foto

Vetem 3 muaj me pare Zimina Vasjari solli ne jete vajzen e saj te pare Kloe. Shtatzania e Zaimines u ndoq me shume interes nga mediat roze gjithashtu edhe paslindja ka qene po kaq intensive per te. Zaimina ka preferuar të ndajë në Instastoryn e saj një foto të vogëlushes, por duke u kujdesur që të mos i ekspozojë fytyrën. Edhe pse shumë e vogël ajo është një nga bebet Vip më të përfolura, për kujdesin e veçantë që i dedikon e ëma por dhe shpenzimet marramendëse që janë bërë për blerjet e saj.

Loading...

Sot Zaimina ka dashur te nxjerr vajzen e saj buze detit dhe e ka nxjerr shetitje ne nje dite plot diell si kjo e sotmja.

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *