Ja çfarë operacioni plastik ka bërë Eli Fara që duket si 20 vjeçare

Ja çfarë operacioni plastik ka bërë Eli Fara që duket si 20 vjeçare

E perfolur gjithmone per bukurine e saj dhe formen e saj fizike gjithmone perfekte nuk kemi si te mos na shkoj ne mend pyetja a ka berw apo jo Eli Fara ndonje operacion plasti. E ftuar mbreme ne emisionin ‘Xing me Ermalin’ e pyetur nga moderatori se pse nuk plaket apo cfare operacioni ka bere ajo eshte pergjigjur me humor duke thene:

Loading...

“S’e kuptoj pse presin të plakem, mua s’më nxiton njeri, e kam marr avash-avash”, u shpreh Eli.

‘Ka mbirë botoksi në mendjen e njerëzve, edhe unë kam filluar të mendoj në fakt. Vetëm flokët kam operacion plastik”, tha Eli me humor

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *