Almeda tregon maskën e të dielës për fytyrë të pastër si BEBE / receta

Almeda  tregon maskën e të dielës për fytyrë të pastër si BEBE / receta

Almeda na ka treguar here pas here me ane te postimeve ne  instagramin e saj se ajo kujdeset per lekuren edhe ne kushte shtepie, me receta dhe maska te ndryshme qe i pergatit vete. Nje nder te cilat eshte eshte ajo me llumin e kafes dhe vajin e ullirit.

Loading...

Pasi pini kafen turke ruajeni llumin dhe perzijeni me disa pika vaj ulliri, keshtu pergatisni nje scrub shume natyral per lekuren. Do te largoni pikat e zeza, qelizat e vdekura dhe lekura do te duket me e bardhe ashtu si e nje bebi te vogel

Almeda ka thene se kete maske e perdor 1 here ne jave dhe une ju keshilloj ta beni cdo dite te diel. Do e vini re ndryshimin  ne lekuren tuaj qe heren e pare te aplikimit te recetes.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *