Zbulohet arsyeja pse Xhensila e fshehu shtatzanine deri në muajin e 6,e tregoi Besi…

Zbulohet arsyeja pse Xhensila e fshehu shtatzanine deri në muajin e 6,e tregoi Besi…

Prej disa muajsh eshte bere publik lajmi se Xhensila dhe Besi presin nje femije. Me pas u zbulua edhe gjinia e femijes qe do jete nje vajze. Cifti e mbajti te fshehte per 6 muaj shtatzanine e Xhensiles dhe nguran qe ta benin publike edhe pse lajmet dolen qe ne muajin e 3 te shtatzanise. Besi sot i ftuar ne emisionin ”Nje kat me lart” ka shpjeguar sot pse e mbajten te fshehte shtatzanine. Ai u shpreh se Xhensila ne 3-4 muajt e pare ka pasur disa probleme si cdo femer ku ngel shtatzane per here te pare.

Ai gjithashtu u shpreh se disa gjera duhet te mbahen edhe per vete. Pra ka pasur nje ngurim nga cifti per keto arsye dhe kane pasur te drejte. Ka dhe nje supersticion qe shtazania nuk tregohet ne 3 muajt e pare. Ju duasm shume cifti dhe bebin.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *