Nuk prezanton më “Dancing With The Stars”, por Ami ka dy fjalë për spektaklin

Nuk prezanton më “Dancing With The Stars”, por Ami ka dy fjalë për spektaklin

Për shumë edicione moderatore e Dancing With The Stars ka qenë Amarda Toska. Por këtë vit për shkak të shtatzënisë së saj ajo është zëvendësuar nga aktorja bukuroshe Almeda Abazi. Megjithatë duket se Ami ndjen nostalgji dhe pëlqen t’a ndjekë spektaklin.  Në një foto të publikuar nga stilisti Ardi Asllani, Ami ka shkruar: “Mezi pres t’iu shoh puthje për të tërë,”-ka shkruar ajo duke nënëkuptuar që të premteve ndjek vetëm “DWS”. Shume miqesor ky koment i Ami gje qe tregon se gjithcka po shkon ashtu si ka qene kur ajo ishte prezantuesja e ketij spektakli. /Gazeta Ekspress/

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *