‘Me ka marrë malli për ty aq shumë’…ja për kë e ka fjalën Elvana Gjata

‘Me ka marrë malli për ty aq shumë’…ja për kë e ka fjalën Elvana Gjata

Kur flasim per kengetare se Elvana Gjata nuk flasim vetem per nje vokal shume te bukur dhe te vecante per edhe per sukses. Ajo pas ndarjes nga bashkepuntori i saj i ngushte prej vitesh Flori Mumajesi po perpiqet te jete pjese e arenes nderkombetare dhe themi me plot gojen qe eshte be rruge te mbare. Kenget e saj te fundit kane qene suksese te padiskutueshme dhe jane bere hit sapo kane dale.

Loading...

Ajo ka lajmëruar se do të zhvillojë disa koncerte në qytete të ndryshme në Zvicrës, Shqipëri, Kosovë e në Greqi. Njëri prej tyre është “Color Day Festival” që do të mbahet më 12 maj në Tiranë. Ne nje postim ne instagram poshte nje fotoje qe lajmeron datat e koncerteve Elvana shkruan ‘Me ka marre aq shumë malli për ty…’ Per çfarë ta kete marre malli Elvanen?! Besojme qe kjo fraze i dedikohet koncerteve te saj.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *