Ja ku e ka njohur Rudina Magjistari bashkeshortin e saj;Do te habiteni

Ja ku e ka njohur Rudina Magjistari bashkeshortin e saj;Do te habiteni

Rudina Magjistari eshte nje nga prezantueset me te mira ne shqiperi dhe me te perfolura nga showbizi.Te gjithe kane kuriozitet te dine pak nga jeta private e Rudines dhe ne fakt ajo ua ka lejuar kete gje. Rudina Magjistari ka shume vite qe eshte e martuar me Xhavitin dhe sebashku kane nje vajze te vogel e cila e ka emrin Mia. I cuditshem eshte fakti qe ata jane njohur ne facebook ku Xhaviti i ka shkruar nje sms ku thoshe “Pershendetje nga Tokyo”. Ky mesazh i ka terhequr vemendjen shume asaj dhe nuk ka hezituar ti kthej pergjigje shkruan Metropol24 . E keshtu pas njohjes ne facebook ajo u informua qe Xhaviti ishte kampion ne Kick Box dhe menjehere e ftoi ne emision. Sa e pashe per here te pare me rrahu zemra fort dhe kuptova qe ishte dashuri me shikim te pare u shpreh Rudina. /Metropol24.al/  

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *