Besi tregon për herë të parë reagimin kur Xhensila i tha që ishte shtatezanë

Besi tregon për herë të parë reagimin kur Xhensila i tha që ishte shtatezanë

Xhensila eshte ne muajin e 7 te shtatzanise dhe pak kohe ngelen nga casti i ardhjes ne jete te vajzes se ciftit. Ata jane duke e perjetuar ne menyren me te mire kete femije ne jeten e tyre. Gjithe vemendja eshte te Xhensila dhe barku i saj qe rritet dita dites. Por sot i ftuar ne emisionin “Nje kat me larte’ ishte i ftuar Bes Kallaku dhe i pyetur nga moderatori se cili ishte reagimi o tij kur Xhensila i tha qe eshte shtatezane ai tha :

Loading...

‘Kur erdhi Xhensila dhe me tha qe po presim nje bebe une ngaqe u lunturova aq shume e mora ne krahe dhe e perplasa ne krevat, dhe ajo duke bertit dhe duke me thene o Bes jo keshtu mo se nuk i ben mire bebit’-perfundoi Besi. Gjithashtu Besi tha se kane menduar disa ra per vajzen qe do te jete nje emer shqiptar por eshte akoma heret per ta finalizuar.

©syri.net
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *